Kontakta oss 2018-06-11T07:20:24+00:00

Telefon: 013-465 11 90
Mail: info@gtel.se

Adress:
Järdalavägen 2
589 21 Linköping

Fyll gärna i formuläret så utförligt som möjligt då det underlättar återkopplingen.
Vi har som mål att höra av oss inom 24 timmar.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ditt telefonnummer

Ämne

Ditt meddelande

Thomas Tyrestedt
VD

Telefon: 013 – 465 11 92
Direkt: 072 – 717 51 18
Mail: thomas.tyrestedt@gtel.se

Patrik Glansberg
Affärschef

Telefon: 013 – 465 11 93
Direkt: 070 – 731 51 60
Mail: patrik.glansberg@gtel.se

Leif Eriksson
Avdelningschef Linköping/Norrköping

Telefon: 013 – 465 11 94
Direkt: 070 – 775 52 75
Mail: leif.eriksson@gtel.se

Viktor Vikstrand
Avdelningschef Stockholm

Telefon: 013 – 465 11 96
Direkt: 076 – 182 38 15
Mail: viktor.vikstrand@gtel.se

Mattias Vidlund
Ansvarig Konstruktion

Telefon: 013 – 470 28 50
Direkt: 073 – 785 33 72
Mail: mattias.vidlund@gtel.se

Emil Pettersson
Ansvarig Säkerhetsteknik

Telefon: 013 – 327 02 60
Direkt: 070 – 748 00 90
Mail: emil.pettersson@gtel.se

Maria Peiving
Ekonomichef

Telefon: 013 – 465 11 91
Direkt: 070 – 775 53 27
Mail: ekonomi@gtel.se