Telefon: 013-465 11 90
Mail: info@gtel.se

Adress:
Järdalavägen 2
589 21 Linköping

Fyll gärna i formuläret så utförligt som möjligt då det underlättar återkopplingen.
Vi har som mål att höra av oss inom 24 timmar.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ditt telefonnummer

Ämne

Ditt meddelande

Patrik Glansberg
VD
tf. Avdelningschef Stockholm

Mobiltelefon: 070 – 731 51 60
Mail: patrik.glansberg@gtel.se

Thomas Tyrestedt
Operativ chef

Telefon: 013 – 465 11 90
Direkt: 072 – 71 75 118
Mail: thomas.tyrestedt@gtel.se

Leif Eriksson
Avdelningschef Linköping
tf. Avdelningschef Norrköping

Telefon: 013 – 465 11 94
Direkt: 070 – 77 55 275
Mail: leif.eriksson@gtel.se

Viktor Vikstrand
Kontaktperson Stockholm

Telefon: 076 – 182 38 15
Mail: viktor.vikstrand@gtel.se

Mattias Vidlund
Konstruktion

Tel: 013 – 470 28 50
Mail: mattias.vidlund@gtel.se

Niclas Blomquist
Säkerhetsteknik

Tel: 013 – 327 02 61
Mail: niclas.blomquist@gtel.se

Cecilia Dernmark
Ekonomi/Administration
Facility Management

Tel: 013 – 465 11 91
Mail: ekonomi@gtel.se